Posao u A1

IT development, Data Science & Big Data, Machine Learning & AI, marketing, prodaja, podrška korisnicima... Odaberi svoj idealan posao u A1!

Otvorene pozicije u A1 Hrvatska

Biti A1 zaposlenik znači biti stručan u svom području, usmjeren na ciljeve i odgovaran u obavljanju radnih zadataka, entuzijastičan i spreman na rad u dinamičnom timu.

Zanima te koji su daljnji koraci nakon prijave na natječaj? Sve detalje možeš pročitati ovdje. Isto tako, na našoj LinkedIn stranici možeš pronaći najnovije vijesti vezane uz kompaniju, a za sva dodatna pitanja možeš nam se javiti na adresu karijere@A1.hr

Applying for Student u odjelu IT Billing / Student in IT Billing Department (m/f)
A1 d.o.o.

Job Information

City: Zagreb

Job Description

A1 traži studenta u odjelu IT Billing

Zanima te rad u struci uz mogućnost fleksibilnog radnog vremena? U A1 Hrvatska možeš i prije službenog izlaska na tržište rada iskusiti rad u dinamičnom okruženju. Iskoristi priliku i prijavi se!

Opis posla
•    TADIG test
•    Amis operativni poslovi
•     Pomoć u pripremi migracijskih podataka

Kriteriji za kandidate
•    Student 3. ili 4. godine Fakulteta elektronike i računarstva
•    Dobre organizacijske sposobnosti
•    Poznavanje SQL-a
•    Napredno poznavanje MS Office-a (Excel, Word, Outlook)
•    Mogućnost rada 2 dana u tjednu do 8 sati, 50 sati mjesečno

Uvjeti
Lokacija rada: Vrtni put 1, Žitnjak
Plaća: 25 kn po satu
*važeća studentska prava u minimalnom periodu od 1 godine (isključivo vlastiti studentski ugovor)

Svi zainteresirani studenti mogu se prijaviti putem našeg weba najkasnije do utorka, 30.04.2019. Kandidati koji udovoljavaju kriterijima bit će pozvani na intervju. Pridruži se našem uspješnom timu, veselimo ti se!
Tvoj A1

Application Deadline

30.04.2019.

CANCEL

Zaprati nas i na